Вакц відстоює питання захисту персональної інформації про клієнтів

Вакц відстоює питання захисту персональної інформації про клієнтів

28 січня 2021 відбудеться Круглий стіл на тему “Захист персональних даних в Україні: перспективи європеїзації”. ВАКЦ в особі президента Тетяни Шалиги візьме участь у Круглому столі з метою продовжити роботу в сфері захисту клієнтських даних. Тетяна має намір представити галузеву експертизу для вирішення актуального питання, що хвилює представників галузі контактних центрів і клієнтського обслуговування.

У Круглому столі також візьмуть участь представники комітету Верховної Ради України з питань цифрової трансформації і Міністерства цифровий трансформації України, сертифікований Data Protection Officer, представники небайдужої громадськості та бізнесу. Захід націлений на вирішення питань дотримання чинних законодавчих норм захисту персональних даних і впровадження положень міжнародного регулювання GDPR.

“Сьогодні ми констатуємо недостатність інструментів захисту персональних даних з боку державного регулювання. Бізнес прагне забезпечити гарантії безпеки даних про клієнтів на рівні внутрішньокорпоративного регулювання і за допомогою просунутих технологічних рішень. Однак ми спостерігаємо, як наші персональні і, зокрема, контактні дані, потрапляють до рук недобросовісних організацій, які заповнюють наш світ спамом і нерелевантними пропозиціями. Свого часу ми брали участь в розробці чинного Закону “Про захист персональних даних”, але, очевидно, що на сьогоднішній день він вже не забезпечує достатньої інфраструктури, яка гарантує нашим клієнтам, що їх особиста інформація буде захищена належним чином з боку держави. Тому ми потребуємо посилення інструментів захисту клієнтських даних, прагнемо переймати прогресивний досвід наших західних колег і невпинно працювати спільно з державними менеджерами”, – коментує проблематику Тетяна Шалига.

Круглий стіл, на якому будуть підняті гострі для українського суспільства і бізнесу питання, пройде в форматах онлайн і офлайн дискусій. Учасники зможуть обговорювати питання, підняті спікерами, а в онлайн-аудиторії буде можливість задавати питання. Трансляцію події можна дивитися за посиланням. ВАКЦ запрошує також обговорювати питання і висловлюватися по темі захисту клієнтських даних на сторінці ВАКЦ