Комитет по обучению вакц определяет годовой план развития

Комитет по обучению вакц определяет годовой план развития

18 серпня ВАКЦ провів зустріч об’єднаного Комітету з навчання та розвитку. Зустріч відбулася в розширеному форматі, для участі були запрошені представники галузі контакт-центрів, готові долучитися до ВАКЦ та працювати задля підвищення рівню кваліфікації фахівців на ринку.

Учасники зустрічі обговорили ключові напрями работи Комітету. Ця робота націлена на об’єднання тренерів на майданчику ВАКЦ, створенні високоякісного контенту, відповідного інтересам ринку. З цією метою ВАКЦ планує провести дослідження актуальних тем для навчання.

Також Комітет планує проводити виїзні заходи для підвищення рівня знань про контактних центрах в регіональних локаціях. Прийнято рішення про регулярне планування навчальних заходів, розвитку нових форматів і широке висвітлення роботи Комітету для ринку.

Зустріч пройшла на захоплюючій і позитивній хвилі. Представники Комітету налаштовані креативно вирішувати виклики цього року. До роботи Комітету можуть приєднуватися представники ринку контакт-центрів, пройшовши за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1K2rrGuqLhbDDzw1CohQVkDiXzOSBiNEiAGrlcJDcq_E/edit#responses