Тетяну Шалигу обрано новим президентом ВАКЦ

Тетяну Шалигу обрано новим президентом ВАКЦ

17 червня відбулася зустріч Ради ВАКЦ на якій обрано нового президента ВАКЦ – Тетяну Шалигу. Тетяна має великий досвід роботи в індустрії контактних центрів в різних галузях економіки та працює у керівних органах ВАКЦ з дня створення Асоціації.

Тетяна стала восьмим президентом Асоціації та змінила на цій посаді Тетяну Слободянюк. Рада ВАКЦ засвідчила, що за десятирічний термін Асоціація суттєво вплинула на розвиток галузі та об’єднала навколо себе численну спільноту професійних однодумців. Це безумовний внесок, який послідовно здійснювали попередні президенти, Рада та учасники Асоціації.

Серед ключових завдань, над якими запропонувала зосередитися колегам нова президент – створення корисного інформаційно-освітнього контенту, розвиток нових продуктів та сервісів ВАКЦ задля розширення кола професійної спільноти поглиблення інноваційного розвитку та обізнаності для представників галузі, підвищення якісного рівня при надання послуг контактного центра в регіонах. «Ми також прагнемо розвивати напрям міжнародної співпраці в галузі контактних центрів, залучати найкращі міжнародні практики для покращення якісних показників ринку в Україні. Розуміючи, що сьогодення формує певні виклики для бізнесу, у тому числі щодо міжнародної галузевої інтеграції – ми будемо гнучкі та творчі у своїй діяльності», – коментує Тетяна Шалига бачення діяльності ВАКЦ.

За словами представників Ради ВАКЦ, професіоналізм та активна життєва позиція нового президента будуть сприяти подальшому розвитку ВАКЦ.