Telecontact.ua – 10 років на ринку України

Telecontact.ua – 10 років на ринку України

В щасливу дату 13 березня 2011 року на український ринок зайшла компанія Telecontact.ua. За невеликий період Telecontact.ua отримала широку популярність на ринку контактних центрів. Компанії вдалося:

  • увійти в ТОП 3 АКЦ України,
  • отримати кілька десятків нагород за свою роботу, в тому числі в номінаціях від DzWINNER,
  • розробити програми, які користуються великим попитом у інших контакт-центрів,
  • виростити своїх професіоналів з нуля – від оператора до начальника контактного центру
  • розробити систему навчання, якою успішно користуються колеги по ринку,
  • провести кілька навчальних курсів online для менеджменту інших контактних центрів,
  • одними з перших стартувати роботу в віддаленому форматі,
  • відкрити офіси в різних містах,

І це тільки мала частина досягнень, якими Telecontact.ua може поділитися.

За 10 років було багато радісних і складних моментів, компанія швидко росла і намагалася дотримуватися тенденція ринку, а часто їх сама і створювала.

Для багатьох, Telecontact.ua це незамінний досвід першої роботи, вдалий страт кар’єри, зручна тимчасова підробіток у вільний від навчання час, можливість поєднувати роботу з вихованням дітей. Як результат, в сторону компанії звучать тільки приємні відгуки та побажання

В середньому, за рік Telecontact.ua забезпечує роботою понад 1000 громадян. Сплачуючи лише офіційну заробітну плату, Компанія наповнює бюджети України за рахунок значних обсягів податків.

Telecontact.ua був і залишається одним з найпривабливіших аутсорсингових контактних центрів України. Завжди стає не тільки підрядником, а партнером для своїх клієнтів, який надає тільки якісні послуги. Сьогодні компанії 10 років і це тільки початок великого і плідного шляху.

ВАКЦ приєднується до численних привітань Telecontact.ua. Ми бажаємо компанії цікавих проектів, значних досягнень і процвітання. І, перш за все, хочемо привітати і відзначити внесок команди ювіляра. Адже співробітники компанії – це основа успішного бізнесу і вдячних клієнтів.