Вакц проводить круглий стіл про трансформацію навчання в режимі віддаленої роботи

Вакц проводить круглий стіл про трансформацію навчання в режимі віддаленої роботи

31 березня Всеукраїнська Асоціація Контактних Центрів проведе online Круглий Стіл на актуальну тему для контактних центрів – «Нові підходи до трансформації навчання в режимі віддаленої роботи».

ВАКЦ організовує майданчик, на якій виступлять президент Асоціації, генеральні директори, керівники контактних центрів, а також керівники напрямків. Вони розкажуть про ефективні інструменти, які допомогли швидко і якісно перейти на віддалене навчання співробітників. Експерти розкажуть про:

  • власному досвіді впровадження тренінгових фішок віддаленого навчання;
  • форматах навчання і їх особливостей;
  • яке програмне забезпечення дозволяє реалізувати корпоративне навчання в online форматі.

Ці та інші питання ви зможете обговорити на відкритій дискусії з запрошеними експертами:

Оксана Пацеля, керівник групи навчання і розвитку персоналу, сертифікований командний коуч, експерт розвитку потенціалу особистості і діагностики талантів. Global Bilgi. Оксана розповість про те, як змінювалося навчання в процесі карантину. Які «шишки» були набиті. Поділиться ефективними інструментами навчання online і чому персоналізований підхід «must have» в сучасній реальності і як його застосувати.

Тетяна Шалига, співзасновник SCALE, консультант і бізнес-тренер, президент ВАКЦ. Говоритиме про емоційний інтелект, як базової межах фахівця клієнтського сервісу. Приділить увагу підготовці фахівців для галузі КЦ на базі ВНЗ. І розповість про Інсайт і факапах дистанційного навчання та практики новачків.

Чуранов Андрій, head of customer success. UniSender. Андрій поділиться досвідом переходу компанії на віддалений режим роботи і тому, як змінилася структура клієнтської підтримки. Розповість про інвестиції в залученість співробітників і новому процесі навчання.

Участь у Круглому столі безкоштовне, при цьому обов’язкова попередня реєстрація.

Для участі заповніть, будь ласка, форму за посиланням

З усіх організаційних питань можете звертатися по телефону 093 – 555 – 000 – 7 Максим.

Дата заходу – 31 березень 2020р.

Час проведення – 14:00 – 16:00 за Київським часом (UTC + 02: 00)

До зустрічі на оnline Круглому столі!